Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Już czas!
Co prawda stacje radiowe w Polsce jeszcze nie grają „All I want for Christmas”, ale za to Polsat zapowiedział, że w tym roku zgodnie z tradycją pokaże w wigilię „Kevin sam w domu”, a to oznacza, że już pora zabrać się za kompletowanie prezentów świątecznych. Niby dopiero połowa października, więc w sklepach jeszcze przygotowania do święta zmarłych czy Halloween, ale to minie szybciej niż nam się wszystkim wydaje. My na zakupy świątecznych prezentów jesteśmy już gotowi i z każdym kolejnym dniem poszerzamy naszą ofertę. Kolejnym argumentem może być to, że teraz ceny są jeszcze akceptowalne, ale jak będzie później? Nikt tego nie jest w stanie przewidzieć.
Czytaj więcej
Wyposażenie biura
Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz — czy jest to duża firma zatrudniająca kilkadziesiąt czy nawet kilkaset osób, czy jest to mały punkt doradztwa ubezpieczeniowego, czy też zwykły osiedlowy sklep -  w każdym przypadku będziesz potrzebować artykułów biurowych. Papier ksero jest już tak naturalny jak długopis czy ołówek, rolki termiczne nie przydadzą się każdemu, ale zakładki indeksujące czy dziurkacz już tak. Można długo wymieniać, ale na szczęście spieszymy z pomocą i chętnie podpowiemy, co w biurze na początek będzie potrzebna i co z powodzeniem znajdziesz w naszym sklepie
Czytaj więcej
Wyprawka szkolna, czyli piekło na ziemi każdego rodzica.
Wraz z zakończeniem roku szkolnego każdy rodzic, poza planowaniem wypoczynku swojego dziecka, zaczyna myśleć już o tym, że trzeba będzie skompletować wyprawkę szkolną na kolejny rok. Rodzice, którzy posyłają dziecko do kolejnej klasy mają łatwiej, bo po pierwsze wiedzą, jakie podstawowe rzeczy będą potrzebne.
Czytaj więcej
Papier ksero

Dopóki nie było z nim problemu, nikt nie zwracał na niego szczególnej uwagi. Do czasu, aż jego ceny nie wystrzeliły szaleńczo do góry, nie zastanawialiśmy się ani nad tym, jaki kupujemy, ani nad tym ile go zużywamy. O czym mowa? O papierze ksero.

Czytaj więcej
Wyprawka z Gustpolem
Też chcielibyśmy aby wakacje trwały cały rok ale nie jesteśmy w stanie zmienić tego, że już za trochę ponad miesiąc trzeba będzie wrócić w mury szkolne z większą lub mniejszą ochotą. 
Kalendarza szkolnego zmienić nie jesteśmy w stanie ale za to możemy poprawić wam humory oferując szeroki wybór artykułów szkolnych od najlepszych producentów, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wyprawkę szkolną skompletujemy Wam błyskawicznie i zaskoczymy Was jak przy naszych cenach można wiele kupić za 300+ w ramach programu „Dobry Start”. 
 
Czytaj więcej
Leg godt - Baw się dobrze
Kiedy powiesz „leg godt” zrozumieją to tylko Duńczycy ale powiedz LEGO, to zrozumieją to ludzie na każdej szerokości geograficznej. Duńska firma powstała w 1934 roku a jej nazwa nie może być fajniejsza. To skrót od duńskiego „baw się dobrze” i od prawie 90 lat zapewnia nam nieskończone pokłady dobrej zabawy dostarczając klocki które zachwycają każdego bez względu na wiek czy pozycję społeczną.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 490 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-24
Wszystko było OK i zgodne z opisem ale zakupy były małe co czyni opinie nie do końca wiarygodną dlatego tylko 4 gwiazdki.
2024-02-20
Szybka realizacja zamowienia
pixel